dgfdgf

Kdo jsou pro Vás nejhezčí veřejně známý ženy?

Odpovědět můžou muži i ženy, obě skupiny z jinejch důvodů.

Panu Keplerovi se líbí Jitka Čvančarová, u ostatních si nejsem jistej. :)

Nejlepší odpověď
da ny

„Kdo jsou?“
Některé z nich, jsou dcery, partnerky, kamarádky, manželky a mámy od rodin. I babičky, tety aj. Z oblasti kultury, vědy, sportu, služeb, modelky i političky ;D ;D +;D

Další odpovědi
Kepler

Jitka Čvančarová už ani tak moc ne, poslední dobou se z ní stává puclík. Dnes spíše Ewa Farna, i když je to taky holka krev a mlíko, ale jaksi foremnější. 😊

dubraro

Nejkrásnější žena všech dob byla Marylin Monroe.

Kelt

Souřadnice daného místa jsou nezpochybnitelná, stejně tak technické údaje vozidel nebo fyzikálně chemické vlastnosti nejrůznějších sloučenin, ale pod pojmem krásná žena nenajdete žádnou definici. A určitá žena může být v nějakém prostředí, situaci jako třeba scéna ve filmu sexbomba a jindy nezajímavá až odporná.

plebs

Zlatokopky

dgfdgf

Četl jsem, že dlouho tady nebyla kloudná otázka a všelijaký podobný stížnosti, tak snad to není kvůli otázkám, jako je tahle.

da ny

Ani tato otázka není „kloudně“ položená. :)

dgfdgf

Jak by měla bejt správně?