Damiana

Kdo je podle vás největší padouch českého filmu? V jaké roli?

Nejlepší odpověď
Drap

Hogo Fogo / Miloš Kopecký/ ve filmu Limonádový Joe

Další odpovědi
anonym

Já mám jasno: Karel Augusta ve filmu (snad televizním) Veronika- prostě Nika. doufám, že se to tak jmenovalo. On tam hrál takového sexuálního devianta…brrr!

Jikra

Já mám taky jasno: jednoznačně je to soudruh Vladimír Šmeral jako inkvizitor -Boblig z Edelstadtu- ve filmu „Kladivo na čarodejnice“.

Lucijej

čaroděj Mrakoplaš – R. Brzobohatý -Princ a večernice

pusinka50

nenapadá mě žádný film, ale teď se mi pěkně hnusí postava lékaře, co hraje Martin Zounar v Ordinaci v růžové zahradě…anebo kdysi doktor Cvach v „Nemocnici na kraji města“

Damiana

Lucijej: Mrakoplaš!!!!:-)))) Přece Mrakomor:-) ale jo, jde z něj strach, že až plaší:-))

anonym

Lucijej zabila :Mrakoplaš :)))) Stejně je zajímavé, jak ty negativní zážitky z dětství človíka ovlivní ! Co ty na to Damiana? Je to tou dětskou fantazií a představivostí?

Damiana

Mrakoplaš nemá chybu. Už mu jinak neřeknu!:-) Stejně tak jako když RyuzakiKate řekla o Croweovi, že je hnůj. To mě cuká dodneška.
Btw – vypadá to, že Lucijej si Mrakomora tím Plašem snažila trochu zjemnit a zhezknout. To bývá klasická, podvědomá obrana proti strachu. Mor je strašidelnejší než Plaš. Udělala si z něj takového neškodného blbečka a z toho už tolik strachu nejde.:-))

Lucijej

Tak to jsem ráda, že jsem vás pobavila :o)
Damianě děkuji za analýzu, ale bohužel v tomto případě jsem se pouze spletla -on totiž čaroděj Mrakoplaš taky existuje,ale z něj hrůza opravdu nejde…

bolak

mě si taky pobavila, ale dělám jakoby nic, protože sem džentlmen..

Lucijej

bolaku, to ti nežeru :o))

bolak

rukulíbám

Damiana

Bohemica: To neříkáš poprvé:-) Tomu říkám herecký výkon, Augusta ti musí ležet v žaludku:-))) ale pamatuji se na to, jak tam lákal Kudláčkovou na pejsky:-))

anonym

Damiana: No fakt, já toho chudáka Augustu měla úplně fix odmala
v týhle kategorii. Potom přišla „Holka na zabití“ a jiné filmy kde on hrál ty slizouny, já na něj prostě nedám dopustit :D

Damiana

Je to borec. V té Holce na zabití mě dostával hlavně tou masovou věžičkou, kterou tam stavěl. Bylo to jako z Mlčení jehňátek, určitě to Herzovi pak čmajzli. 🙂