Avatar uživatele
Damiana

Kdo je podle vás největší padouch českého filmu? V jaké roli?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Drap, Lucijej, anonym, osamělývlk, anonym před 4090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Hogo Fogo / Miloš Kopecký/ ve filmu Limonádový Joe

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já mám jasno: Karel Augusta ve filmu (snad televizním) Veronika- prostě Nika. doufám, že se to tak jmenovalo. On tam hrál takového sexuálního devianta…brrr!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jikra

Já mám taky jasno: jednoznačně je to soudruh Vladimír Šmeral jako inkvizitor -Boblig z Edelstadtu- ve filmu „Kladivo na čarodejnice“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

čaroděj Mrakoplaš – R. Brzobohatý -Princ a večernice

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

nenapadá mě žádný film, ale teď se mi pěkně hnusí postava lékaře, co hraje Martin Zounar v Ordinaci v růžové zahradě…anebo kdysi doktor Cvach v „Nemocnici na kraji města“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Lucijej: Mrakoplaš!!!!:-)))) Přece Mrakomor:-) ale jo, jde z něj strach, že až plaší:-))

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Lucijej zabila :Mrakoplaš :)))) Stejně je zajímavé, jak ty negativní zážitky z dětství človíka ovlivní ! Co ty na to Damiana? Je to tou dětskou fantazií a představivostí?

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Mrakoplaš nemá chybu. Už mu jinak neřeknu!:-) Stejně tak jako když RyuzakiKate řekla o Croweovi, že je hnůj. To mě cuká dodneška.
Btw – vypadá to, že Lucijej si Mrakomora tím Plašem snažila trochu zjemnit a zhezknout. To bývá klasická, podvědomá obrana proti strachu. Mor je strašidelnejší než Plaš. Udělala si z něj takového neškodného blbečka a z toho už tolik strachu nejde.:-))

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Tak to jsem ráda, že jsem vás pobavila :o)
Damianě děkuji za analýzu, ale bohužel v tomto případě jsem se pouze spletla -on totiž čaroděj Mrakoplaš taky existuje,ale z něj hrůza opravdu nejde…

před 4089 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

mě si taky pobavila, ale dělám jakoby nic, protože sem džentlmen..

před 4089 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

bolaku, to ti nežeru :o))

před 4089 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

rukulíbám

před 4089 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Bohemica: To neříkáš poprvé:-) Tomu říkám herecký výkon, Augusta ti musí ležet v žaludku:-))) ale pamatuji se na to, jak tam lákal Kudláčkovou na pejsky:-))

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Damiana: No fakt, já toho chudáka Augustu měla úplně fix odmala
v týhle kategorii. Potom přišla „Holka na zabití“ a jiné filmy kde on hrál ty slizouny, já na něj prostě nedám dopustit :D

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Je to borec. V té Holce na zabití mě dostával hlavně tou masovou věžičkou, kterou tam stavěl. Bylo to jako z Mlčení jehňátek, určitě to Herzovi pak čmajzli. 🙂

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek