mia 622

Kdo by stál o nemluvnou, nudnou holku?

Existují mladí kluci, kteří by stáli o mladou leč nemluvnou, uťáplou, nudnou holku? Ta je totiž nemá jak zaujmout a obohatit.

Nejlepší odpověď
ivzez

Mio,
vycházíš z chybného (sebe)hodnocení.

Žádná dívka není uťáplá ani nudná, ani ta, která samu sebe takto vnímá.
Jenom se některé samy hodnotí tak, jak popisuješ.

Každá dívka má co nabídnout a každý vztah obohatí obě strany.
Jenom to některé/někteří někdy nevidí.

Těžko říct, co je toho příčinou, protože příčiny mohou být různé.

Každopádně však platí, že pokud se na sebe někdo dívá takto,
začne ho tak časem brát i jeho okolí.

Další odpovědi
Nuk nuk

Určitě existují. Jen asi takovým dívkám to hledání trvá trochu déle, než těm, které se vnutí každému na potkání.

Smode

Existují. Ale budou podobní. Dobrá zpráva je že každý se může změnit na přesně takového člověka, kterým si přeje být (většinou lepším). A není to zas tak složité jak to vypadá.
Třeba já byl dřív přesně to co jsem měl v horoskopu (což jsem zjistil náhodou až po letech): nudný zoufalý tragéd bez peněz topící se ve vlastní neschopnosti a zoufalství. Naštěstí jsem s tím měl vždycky snahu něco dělat. No a dnes jsem … :) řekněme opak ..aby se neřeklo že se chlubím ;)

Alesh

Každý je takový, jaký chce být. Minimálně to platí tebou popsaných vlastnostech.

marci1

To víš, že existují. Proti gustu žádný dišputát. 🙂♥

Lgee

Záleží na tom jak vypadáš 🙂

Kura

Já ano.

Dochy

I v dnešní době existují kluci co místo na diskotéku jdou radši něco rozumnýho dělat. A pro takové můžeš mít spoustu dalších, úžasných vlastností a schopností, takže je budeš moci zaujmout a obohatit.

bolak

Jedině snad nějakej rozumnej, ale pokud hledáš nějakýho frajírka kterej má na každým prstu tři prsteny, piercing ve vobočí, na vobou pažích čínský tetování, který ani neví že ve skutečnosti v překladu znamená „nudlová polévka“, černý vlasy vodbarvený na blond s cool účesem na vrabčáka, kterej chodí 5× tejdně do posilovny zvedat činku, holí si hrudník, podpaždí.. prostě všechno až na obličej, kde mu jako na potvoru nic neroste, při chůzi se kýve ze strany na stranu a na každou druhou kolem který projde hází inteligentní hlášky typu „héj.. jak jee..“ přičemž si ještě stihne posunout sluneční brejle a udělat zářivej úsměv od ucha k uchu…tak takovejch asi moc nebude, to máš pravdu.

Mně seš sympatická a Kurovi se taky líbíš. Tak vidíš, už jenom to jak seš upřímná a na nic si nehraješ..a hned tady máš 2 spřízněný duše. Nesnaž se za každou cenu najít si někoho jen proto abys někoho měla, nesnaž se pořád přizpůsobovat ostatním, prostě zjisti co tě baví, co máš ráda a tomu se věnuj, von už se tam někdo třeba najde, s kým najdete společnou řeč. A hlavně budeš vědět natuty, že máte něco společnýho, protože pokud budeš běhat po nějakejch kroužkách zaměřených na činnosti který tě vůbec nezajímaj, jenom abys tam na někoho kápla, tak třeba fakt kápneš, ale po letech zjistíte že nemáte vůbec nic společnýho a budeš na tom stejně jako ted, ale budeš o x let starší..

klumprt

On se nakonec najde nějakej ňouma. A pak se ukáže, že to zas až takovej ňouma není. A taky se ukáže, že ta holka není tak nudná a nezajímavá. Kolikrát lepší než takové ty věčně vysmáté a užvaněné husičky.

Šidlo

nudný je veľmi relatívna vlastnosť

nemluvný.....ktorý muž sa nesťažuje, že jeho žena príliš mluví?

ale uťáplá žena je ideálny cieľ tyranov......na to pozor!

najprv si vybudujte sebavedomie, potom si niekoho hľadajte

Arne1

Rozvíjej to, v čem jsi dobrá. Pokud například jsi dobrá v matematice, rozvíjej matematiku. Pokud sportuješ, tak rozvíjej sport.
Každý prostě může v něčem vynikat – a na základě toho si ho může všimnout zajímavý protějšek.

Lamalam

Tomu nerozumím. Nemluvná nymfomanka může být pro někoho ideální partnerka.

lenkasvob

Pro každý typ osobnosti existují typy komplementární, které to, co ty považuješ za slabinu, oni mají za přednost. Například mafiáni chtějí dívku, která se nijak neprosazuje, do ničeho nemluví, podřídí se vůli pána domu. Že je nudná, to jim je jedno, protože ona se má točit kolem plotny a dětí.
Kdybys nám řekla, jací chlapi (povahou) se ti líbí, tak bychom spíše mohli posoudit, jakou máš u nich naději.