bušek

kde zjistím komu a kolik dlužím?

Nejlepší odpověď
Mapel

Vždy od věřitele a pak už jen od exekutora.

Další odpovědi
Drap

Normální člověk si to pamatuje a snaží se to co nejdříve vrátit.

mosoj

Pokud vás věřitel nahlásil tak jste v registru dlužníků.

Ne že neexistuje !!! ale platí se za výpis !!

http://www.cen­tralniregistrdluz­niku.cz/

Michal Kole

Bohužel centrální registr dluhů neexistuje. Je centrální registr exekucí, ale za peníze, ale to už je pozdě.

Jsou sice registry jako např. Solus, Cerd a další si nepamatuji.

Bohužel musíte každý oslovit zvlášť a každému za výpis zaplatit.

mirekmirek34

Pro moralisty typu-to ti nezávidím,když nevíš komu dlužíš-Až vám bude 50 jako mně,taky nebudete vědět o revizorovi,který vás v pubertě chytil v tramvaji,ale z té částky se pose..Takže odpovídejte věcně a nemoralizujte­.Určitě taky máte máslo na hlavě a kamenem hodit nemůžete(snad tomu rozumíte)

hanulka11

tak to ti nezávidím, když to sám nevíš .....

Pety2015

No nebo jsou nějaké možnosti hezky popsané tu http://jaknare­gistry.cz/vse-o-registrech/kde-lze-zjistit-mam-dluhy-exekuci/ …