Avatar uživatele
pusso

Kolik a komu dlužím?

Pět roků jsem bez práce,živím se brigádami a určitě mi narostli veliké dluhy.Konečně mám práci a mohu začít platitr pohledávky,no nevím pořádně komu a kolik.Kde a jak to zjistím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5149 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Misak22

Ahoj,záleží jestli jsi byl po celou dobu hlášen na úřadě práce,tento úřad za tebe platí zdravotní a sociální.Pokud jsi tam nebyl hlášený a byl jsi prostě doma tak budeš mít dluhy třeba u zdravotní pojištovny,zajdi se zeptat na pojištovnu,finanční úřad nebo na sociálku to přesně nevím ale na tu pojištovnu určitě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
standa

Předpokládám, že ´brigády´ byly nejspíš na černo, takže se žádné pojištění neplatilo.

Sociální se vás netýká, ale zdravotní za vás někdo MUSÍ platit vždy, buď je to váš zaměstnavatel nebo stát nebo vy sám. Vás se nejspíš týká ta poslední varianta, takže upalujte na vaší zdravotní pojišťovnu.

A víc bych iniciativně neřešil a počkal si na případná oznámení věřitelů (když už o nich nevíte)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosa

Pokud jste nebyl na úřadu práce, tak urychleně upalujte na svoji zdravotní pojišťovnu. Každý den naskakuje penále. Na sociálku nemusíte, pokud si nechcete doplatit těch 5 roků, aby se vám to počítalo do důchodu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek