VQWEGDM

Kde všude jste byli zablokováni? V kolika letech poprvé?

Dobrý den, zajímalo by mě pár věcí ohledně blokování na internetu:

  1. Na jakých všech webech jste byli někdy zablokováni?
  2. Kde jste trvale zablokováni?
  3. V kolika letech jste byli poprvé zablokováni a kde?

Já:

  1. Zpovědnice, Necyklopedie, Wikipedie, diskuse na Novinkách, Odpovědi.cz, Emimino, facebooková skupina Chudák logika, Wikislovník, Hulánopedie a jeden web, který si nechám pro sebe.
  2. Necyklopedie a jeden web, který si nechám pro sebe.
  3. Ve 13 letech a 2 měsících na Wikipedii a o dva měsíce později na Necyklopedii. Na Zpovědnici poprvé až těsně před šestnáctými narozeninami.

Odpovědi
Rocker

Několikrát jsem měl ban v diskuzích na Novinkách,kde jsem se ,,nevhodně" vyjadřoval k našim pobíračům dávek.
Taky mi byl zrušen účet na FB,kde jsem se podobným způsobem vyjadřoval o uprchlících z jihu.

paul1

Tedy dobrý výčet, jen nevím, či se s tím dá chválit.

Vit Kouba

Nikde mě nemají rádi a všude mě blokují je to celé o tom, že pastýři milují ovce.

Zdroj: https://www.fa­cebook.com/1000801­78123933

ČočlováMaja

Nemohu se přihlásit k wifi na telefonu nevnevím co s tím pomůžete? Děkuji