Lgee

Jaký stahnout Adblock na mobil?

Vydržel sem to pomerne dlouho ale uz me to stve, vsude samy reklamy misti toho aby byly radi ze nekdo jeste nema adblock tak na nejakych webech je 100 reklam. Pouzivam spis jen mobil, stahnul sem adblock browser ale je to pomaly jal snek, mate rady jak jinak bych mohl reklamy blokovat?

Odpovědi
anonym

Tuším, že samotný adblock se stáhnout nedá. Dá se stáhnout prohlížeč který už to obsahuje.