Stanislav

Kde stáhnout písničku Metallica – For whom the bell tolls?

Nejlepší odpověď
david22

http://www.uloz­.to/xqDhhKz/me­tallica-for-whom-the-bell-tolls-mp3

Lidi, všechno přece najdete na uloz.to, tak proč stále tak podobné otázky…

Další odpovědi
klarrrinka

http://mp3s.na­druhou.net/sta­hovac/ sem si vlož url adresu videa z youtube a dej stáhnout 🙂

quentos

všechno ne :{/> takovej Steve Earle tam není, natož jeho album „Shut Up And Die Like an Aviator“…

david22

Pár věcí jsem nenašel, ale takových 95% věcí tam je. Hlavně je třeba stahovat seč to jde, dokuď ho také nezrušej.

iceT

Domnívám se,že david22 chtěl říct,že při troše snahy by si to tazatel mohl najít sám,ale to by lidi nesměli být líní strávit nějakou minutku navíc u pc…

bolak

tak tak, chtěl sem ti dát palec ale v diskui to nejde, tak sem tvou odpověď aspoň nahásil :) aspoň něco ne? doufám že to oceníš ;)

david22

Ale vždyť quentos to nemyslel ve zlém, lidi, nevím co řešíte.

bolak

já jic neřeším, já jen zdůvodňuju, kdyby náhodou zmizela odpověď iceT z diskuze, jak se to stalo :) myslel sem že dávám palec a přitom sem jí sprostě napráskal :)