zjentek

Kde si snadno vyřídit ukrajinský pas?

Také bych se chtěl mít v Česku lépe, než doposud 🤷‍♂️

Odpovědi
rrihamirek1

S touto SERVILNI vladou petidemolice, ktera poklonkuje bruselu a ukrajine posilanim zbrani, se rozhodne jako OBYCEJNY CECH (i s ukrajinskym pasem) lepe mit nebudes. 😁

Sameotazky

Odjeď na Ukrajinu, pracuj, zasaď se o pomoc té zemi, nauč se jejich jazyk a zákony. Pak můžeš žádat o ukrajinské občanství. Je ideální doba něco dělat, místo natahování ruky.
Škoda, že takovým jako ty nelze odebírat občanství, když si ho neváží a chtějí škodit vlastní zemi.

Henry Sonyx

To by mně taky zajímalo. Protože…

zjentek

Saméotázky, opravdu nelze? A jak jsi na to přišel? umíš si vůbec představit, jak v hzemi trpí tací, kteří neskáčí šipku do prdele Bruselu a samotné vládě, ať už má jakoukoli barvu?

A pokud je pravda co píšeš, tak proč všude okolo mě POŘÁD stojí někdo s otevřenou rukou? nebo myslíš, že mám halucinace? Na př. lezou do pořadu, kde „rozdává“ Okamura. Lezou tam s nataženou rukou. A další a další…

Já bych tě misezdá zapřáhl ain cvaj! 👍

rrihamirek1

Sameotazky vlastni zemi skodi jedine a pouze FIALOVA vlada, nikoliv cesti obcane. No ja jsem snad spatne cetl…

zjentek

Mirek tak já chcu mít taky denně ráno v poledne a večer na KFCéčko! To je tisícula jen to cvrnkne tak proč já to nemám? To máš za měsíc „třicet“ a kde je bydlení?

rrihamirek1

Zjentku a to ani nevis co vim ja, ze KFC rozdavalo ukrajincum 1× menu a 1× b-smart zdarma. Kupony se valely vsude mozne a byly zneuzivany, kdy si ukrajinci chodili i na desetinasobek deklarovaneho mnozstvi kuponu.