Kde si mohu stáhnout filmy zdarma a bez registrace?

Kde si mohu stáhnout filmy zdarma a bez registrace.
Kromě uloz.to.cz

Nejlepší odpověď
dadar18

Můžete třeba na uložto.cz

Zdroj: www.ulozto.cz

Další odpovědi
Miroslavst

Ano jak uvádí kolega dadar18 nebo třeba na internetové adrese:
www.ulozto.cz

Bumbes

Registrace na Warezu jsou většinou zadarmo, tak nevím proč se neregnout, pokud za to budu mít možnost zdarma stahovat…
Některé Warez www jsou Free přístupné i pro neregistrované.

MaraRer

http://voyotv.cz
Nabízí výhodné balíčky, nebo tarif Zdarma

Radius

Na Youtube je kanál: FILMY CESKY A ZADARMO a jsou tam např. romantické filmy (samozřejmě celé):
Prime, Zkrocená hora, Protiklady se přitahují, Švihák Ajťák, Anglické jahody.

Komedie: Choking Hazard, O rodičích a dětech, Czech Made Man, Jedlíci aneb Sto kilo lásky, Pusinky, Panic je nanic, Obchodníci, Modelky s.r.o., Malý New York, Mlýny, Školní výlet, Pamětnice, Vyhnání z ráje, Zemský ráj to napohled, Mladé pušky, Zabijáci lesbických upírek, Švihák ajťák…

mariohlas

http://www.edis­k.cz/vyhledat/-0-0-0
nevýhody : (1) malý sortiment [ale roste !] (2) bezplatně lze stáhnout jen jeden soubor denně