p-e-t

Kde stahovat torrenty?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kde zadarmo bez jakékoli registrace mohu stahovat torrenty, chtěl bych aby to bylo něco jako piratebay. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

namátkou…
www.cztorrent.org
www.megatorrent.cz
www.isohunt.com
www.mininova.org
www.piratebay.org
… další najdete kdykoliv na google, hledejte „torrent tracker“

potřebujete k tomu samozřejmě progam, který vám stahování touto cestou umožní, je například Deluge zde www.deluge-torrent.org nebo pro náročnější a pokročilejší uživatele Tixati zde www.tixati.com

je také vhodné k němu hned nebo kdykoliv později doplnit program PEER GUARDIAN pro lepší ochranu soukromí..

//

protokol bittorrent ani jeho používání samozřejmě nelegalni NENI 🙂 … podobne jako neni nelegalni sama o sobe chuze po chodniku nebo jizda po silnici, ovsem pozor na to CO PŘES NĚJ PAŠUJETE/ PŘENÁŠÍTE… a hlavně pak, co sdilite. Tady byste se mohli snadno dostat do rozporu s autoskymi pravy, ale to se vam samozrejme muze stat stejne snado i pri pouzivani emailovych priloh 🙂 to neni specifikum BitTorrentu.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Nestahovat torrenty! Spíš doporučim studium torrentoveho protokolu a vlastním způsobu jak to funguje – lidi takhle to nejde 😉

navíc je to nelegalní :-p

nnln

Pokud můžu poradit, tak já stahuju filmy na http://www.he­llspy.cz/?d=57e368 Je tam víc filmů / seriálů než například na ulož.to a za 1 SMS máte vystaráno na měsíce stahování v super rychlosti.