Slezsky fc

torrent "((

jak mám otevírat soubory ??

Odpovědi
ondra07

No, stáhneš si soubor.torrent, ať už je to film, hra nebo něco jiného.
Stáhneš si program, nejlepší je tento: http://tempera­ment.wladik.net/?re­sults=true&rf=&en=
A tam otevřeš torrent, který si stáhneš (je tam šipka jako play)
Přes torrent se většinou stahují hry apod…
Vyzkoušej toto: isohunt.com – tam jich je nejvíc, ale vždycky si stáhni ten, kde je nejvíc těch seedů nebo peerů, to je pak rychlejší :)

Snad už v tom máš jasno :)
Doplňuji:
A jakmile se ti to stáhne, tak to budeš mít ve složce někde… tam budou ty soubory.. a samozřejmě to bude větší velikost, než ten torrent…

Hlada

Torrent je pojem, kteý se používá v souvislosti se sítěmi peer to peer (P2P). Je to malý soubor, který identifikuje hlavní soubor uložený v počítačích sítě. Každý počítač v síti má nainstalovaný program (klient), který zprostředkovává tok dat (např. uTorrent). Do něj se vloží soubor .torrent. Klient pak zprostředkuje stažení požadovaného souboru do počítače.
Tady není místo na vyčerpávající odpověď. Jestli se budete chtít dovědět víc, zadejte si do vyhledávače pojmy peer to peer, P2P, torrent.

Jikra

Chlapci a akú rečou sťe to ťerazky hovorili.