xiperio

Kde sehnat konektor na Nokia 1110?

Prosím, nevíte někdo. kde by se dal koupit nabíjecí konektor na starší model NOKIA 1110 ?
Nějaký server na náhradní díly?
Děkuji.

Odpovědi
Filip84

Pokud myslíš Charging Port, tak u nás jsem ho nenašel nikde, jedině zkusit obcházet / obvolávat / obeslat servisy, prodejny mobilů (ale obojí, co je u nás dlouho), kolikrát mají takové „kostlivce ve skříni“, že bys se divil.

Jedině Aliexpress: https://www.a­liexpress.com/w/who­lesale-for-nokia-1110-charging-port.html

Jinak, samozřejmě, zahraniční eshopy, či e-bay.

Pepa25

Konektor? Myslíte nabíječku? N1110 byla nabíjena nabíječkou s kulatým konektorem typu do NTB, ale menším, že? Ještě se mi (a nejen mně) možná doma taková nabíječka válí …

xiperio

Ne nabíječku. Sháním konektor co je v telefonu (se třemi otvory)
Tam co se strká jack z nabíječky.

Filip84

No, to je „charging port“, máš to v odkazu. U nás to, běžně, objednat nejde.