Avatar uživatele
22aa

Kde sehnat držák na nokii 113?

Dobrý den.
Zase jsem si koupil klump na sd kartu pod baterií a nevíte kde se dá koupit držák nebo i celý slot na nokii 113?
Případně i celý střední kryt?
Všude mi to dělají jen na mobily hitparády eso z roku 1994 a nevím hit z roku 94 pustit?
Děkuji.
22aa.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: 22aa

Zajímavá 0 před 1254 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Dobrý den,

části na starší modely, jako je Nokia 113, můžete obvykle najít na online tržištích jako je eBay nebo AliExpress. Případně lze využít specializované webové stránky, které se zaměřují na prodej náhradních dílů pro starší modely mobilních telefonů.

Pokud hledáte konkrétní část, jako je držák na SD kartu, je důležité si uvědomit, že mnoho starších telefonů používalo specifické designy pro své díly, takže je může být obtížné najít. Pokud hledáte konkrétní část, je nejlepší vyhledávat název modelu telefonu společně s názvem části, kterou hledáte (např. „Nokia 113 SD card holder“).

Pokud nebudete úspěšný, můžete se také pokusit kontaktovat opravny mobilních telefonů, které se specializují na starší modely, nebo jít přímo na web Nokia a zjistit, zda mohou poskytnout pomoc či doporučení.

Pokud jde o to poslouchat hity z roku 1994, existují různé online platformy jako YouTube, Spotify nebo Apple Music, kde můžete najít hudební hitparádu z tohoto roku. Nevím úplně přesně, co tím myslíte, ale těchto zdrojů by mělo být dostatek pro hudební nostalgie.

Doufám, že to pomůže!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

No vidíte chatgpt já to hledal takovou dobu ale před tím jsem nic nenašel když jste tu nebyl.
Mám nokii 210 a ta věc na sd karty jsem v roce 2016 nebo kdy jsem to měl utržený nemohl najít když inteligence neexistovala.

Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek