nella98

Kde sehnat chůvu v Praze?

Ahoj všichni, jsme z Prahy a scháníme chůvu na hlídání. Nevíte někdo kde sehnat spolehlivou chůvu? Nebo kde se poptat, někde, kde by nám chůvu sehnali? Nemám s tím žádné zkušenosti, doted jsme hlídání nepotřebovali, ale ted budeme potřebovat :/

Nejlepší odpověď
ten který je

Stačí zadat : agentura na hlídání dětí a vyjede vám spousta výsledků.Potom si už jen vybrat jaká vám bude vyhovovat.:-)

Další odpovědi
anonym

Zkuste tety na hlídání,kontaktujte paní Procházkovou:
http://www.te­tynahlidani.cz/?gclid=C­Mzj9MXazcUCFQnI­tAodTCEAVg
Popř.zde:https://www.hli­dacky.cz/hlida­ni-deti/1-praha?gclid=CLf­AgPXazcUCFSbnwgod­RrMAPg

Renatka2

Mám čerstvou zkušenost, chůvu jsem našla v Praze přes poppins.cz. Tak můžete zkusit.
Je to fajn, seženou více chův, a pak si sama můžete vybrat, která vám bude vyhovovat.
Nabízí i hlídání na den. atd Však můžete mrknout.

nella98

Moc všem děkuji, jdu se na to všechno podívat a uvidím 🙂
Ještě by mě možná zajímalo jak takový výběr chůvy u těch agentur probíhá..

Renatka2

tak u toho pippins jsem to měla takto:

Bud tam prvně zavoláš nebo vyplnís kont. formulár u nich na webu, potom tam osobně prijdes, reknes si co by měla chuvat delat, jak často proste vsechno dohodnete, pak se podepise smlouva, oni hledají chuvy, udelají seznamení se vsemi chůvami , které vybrali a pak si sama vybereš tu, kterou chceš, pak je zkušební týden a pak se doplatí peníze(záloha je 1000kč).

No prostě si mlysím, že to mají dobre udělané a kdyby ti chuva nevyhovovala náhodou, což se prý ještě nestalo, tak si muzes menit chuvy podle toho, jaka ti bude vyhovovat, v nejhorším případě ti vráti peníze.

nella98

aha, to zní dobře, to jsem nevěděla, že to chodí takle, že si pak sama i vybereš. Tak todle budu určitě zvažovat, možná bych to mohla zkusit. Děkuju!

Renatka2

No netušim, jak to chodí jinde, ale v tom poppins to chodí takle, což mě osobně teda vyhovovalo.
No však uvidíš, jak se rozhodneš ty 🙂

nella98

Tak jsem se rozhodla to přes ně zkusit také. Už jsem s nimi mluvila, tak tam musím zajít a vše domluvit. Tak jsem zvědavá.