Avatar uživatele
mosoj

Kde se předsava hyperprostoru a jiných bytostí v mozku bere ?

Jak je možné že při použití tak silných halucigonenů se dostavují takovéto výjevy, když údajně neexistují a mozek je tedy nikdy neviděl.
Doplňuji:
A nebo se aktivuje ta kapacita mozku, která je z nějakých dosud neznámých důvodů utlumena.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, poa.li, Terryle před 4847 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

uvedomte si,ze mozek je z neznamych pricin nejak blokovan-je vyuzivana jen pouze velmi mala kapacita.Nikdo nedokaze vysvetlit cim to je a proc atd. Je mozne,ze i halucinogeny maji vliv na nejake nove elektricke impulzy dejici se v mozku a tim odhaluji nejake-NÁM-zatim nepoznane dimenze o kterych nemame ani tušení

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Nejspíš tam po užití těchhle látek začnou vznikat dočasně nové vazby nebo elektrické impulsy začnou přeskakovat i tam, kde za normálního stavu přeskakovat nikdy nemůžou – a vznikají tak představy nebo vjemy toho, co mozek nikdy neviděl.

Nebo, kdo chce, si to může vysvětlovat tím, že tyhle výjevy existují na jiné úrovni (další rozměr, paralelní svět, nadpřirozená realita, co já vím) a užití drog umožňuje dočasně mozku, aby je vnímal.
Já o tom vím moc málo na to, abych mohla říct tak nebo tak…
Doplňuji:
Díky za doplnění, to je hodně zajímavá možnost. A ani by mě moc neudivilo, kdyby to tak nějak bylo…

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Může to výt nějaká hodně rozvinutá p promyšlená představa… Záleří asi ale vždycky na tom, jestli své jakkoli logické dedukce stavíme na základě, který je sám o sobě logický a není jen hypotézou. Což se stává dost často.. Taky to by to mohlo být změněným úhlem pohledu v tom kterém stavu, kdy se jdena věc může jevit různě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek