mosoj

Kde se neutopíte ?

Ve kterých mořích se neutopíte i když neumíte plavat ?

Nejlepší odpověď
annas

Znám Mrtvé moře. Náhodou jsem objevila nepravé „Mrtvé moře“ – ukrajinské solné jezero Solotvyno.

Další odpovědi
standa

Pokud otázka stojí takto, tak neplavec se bez záchrany a v hloubce musí po pár hodinách utopit v jakémkoli moři.

Pokud by však otázka zněla např. takto „Ve kterých mořích bude i lidské tělo (myšleno živý člověk) dlouhodobě nadnášeno?“ tak pak si myslím, že šanci má Mrtvé moře, které obsahuje abnormální množství soli.

vagra

Jedině v mořích,do kterých nevstoupíte,se nemůžete utopit.

panenka

Je to Rudého moře, Mrtvé moře ve kterých se nejen neutopíte, ale ani pořádně nepotopíte.

anonym

Ja jsem ten neplavec,a jsem schopna se utopit v kazdem mori,i kdyby v nem stala lzice,to mi verte.Holt plavat se musi umet.

mosoj

Co je málo známé je, že mezi tyto moře se řadí i Kaspické moře, Které má obsah solí cca 15%, Mrtvé moře 30% a "normální moře 5%.

annas

Děkuji za poučení. To jsem o Kaspickém moři nevěděla.