Henika

Kde se dá koupit nejlevnější dlažba

Nejlepší odpověď
mojitek

tak zřejmě jste chtěla napsat asi toto : „DOBR7 DEN, mám jeden dotaz-kde se dá poblíž města xy koupit nejlevnější dlažba..třeba do mého bytu kuchyně? Předem díky za odpověď.....“ asi tak nějak?

Další odpovědi
gecco

To vím úúúúplně přesně…
V tý prodejně vedle nádraží…
:-O
Jaká dlažba, kolik???
A pojedeš si pro ni z Lanžhota to Děčína a nebo ji potřebuješ koupit ´kousek´ blíž??? – a pokud „blíž“ – tak blíž asi tak čemu???
:-O
___
Jestli ti jde o 3 sqm slinuté, tak co nejblíž, protože místními rozdíly (nenatrefíš-li např. na likvidaci prodejny) ušetříš tak max. 30 Kč na sqm – a to se ti nevyplatí ani pěšky obcházet.
A jestli ti jde naopak o 30000 sqm mozajky, kontaktuj přímo výrobce – cenu jako on ti žádný prodejce při takovém odběru nenabídne…
;-D

petrdostal

Tak to samozřejmě záleží na tom, k jakému účelu tu dlažbu chcete. Třeba venkovní dlažba bude logicky dražší, než ta pro použití uvnitř. Pokud ale chcete tip na konkrétní obchod, tak mohu doporučit třeba tento: https://www.obklady-viko.cz/ Sám jsem tam minulý rok kupoval venkovní dlažbu a nevyšlo mě to nijak draho.