Kde se dá koupit čerstvá zelenina a ovoce v Praze?

Ráda bych nakupovala čerstvé ovoce a zeleninu chemicky neošetřovanou, takovou, která voní, jako když jsme byli malí a dostávali jsme vše od babičky ze zahrádky. Prosím, poraďte mi nějaké trhy či obchody v Praze. Děkuji Sylva

Nejlepší odpověď
vito

Zkuste Kunratickou stodolu. Zatím nejlepší co jsem v Praze našel.

Zdroj: www.kunratickas­todola.cz/

elektrikář

Holešovická tržnice, Havelský trh, na inernetu bedničky, najít si svého farmáře.Vyrazit kousek za Prahu a najít si kde jsou v sobotu trhy. Začíná to být zase zajímavé. Býval dobrý trh na Pankráci ale nevím jestli tam ještě je.Poptat kde jsou farmářské trhy.