zjentek

Kde roste pekan, co nám dává pekanový ořechy?

Já tady už před rokem položil podobnou otázku na ty ořechy, jenže nikdo mně neodpověděl, že jsou schopný růstu na stromě a na kterým!
(Je teřba ty otázky fakt číst!)

Nejlepší odpověď
Drap

Roste na ořechovci pekanovém který roste ve střední části severní Ameriky Vyskytuje se třeba v těchto státech: Iowa, Illinois, Kansas, Missouri, Indiana, Tennessee, Kentucky, Mississippi, Louisiana, Texas, Oklahoma, Arkansas.