Begemot

Kde mohu prodat svou krev.

Nejlepší odpověď
www

Zelenina nebo OBI to asi nebude 😁
Zkusil bych net, nemocnice, transfúzní stanice ap. 😉

Další odpovědi
Rocker

Manželka pracuje na transfuzce,teď už se za krev neplatí.Dostaneš jen občerstvení a nějakou čokoládu nebo tyčinku.Ale můžeš darovat krevní plazmu,za tu se platí.

badisko

hele krev jak spravne podotkli uzivatele se neplati …ale odkupuje se myslim… krevni plazna ..

Bobík147

Krev se nedá prodat, pouze darovat.
„Prodat“ se může krevní plazma v různých společnostech, např. Sanaplasma.

skrz

Ti, co se svou krví kšeftují, jezdí do Rakouska.

cahoun116

v nemocnici, kde se daruje krev

zvedavaholka

V krevních centrech a nebo se poptat v nemocnici.

badisko

vtipne polozena otazka do kategorie hobby …dal bych to spis pod finance a podnikani …:D …

anonym

badisko, co když je to koníček tazatele? Jen nevím, zda je koníčkem otázka, nebo darování krve…

badisko

tak s krvi asi ne …ale nevim jak to mate v CR s krevni plazmou …:D