KlárkaT

Kde mám sehnat hru The Sims 2?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde mám sehnat hru The Sims 2? Demovku nechci a když přijdu do obchodu, tak tam jsou jenom doplňky ke hře (Mazlíčci, Šťastnou cestu…atd), ale kde mám sehnat ty čtyři základní disky, které jsou nutné k instalaci?

Nejlepší odpověď
Fienir

http://www.al­za.cz/the-sims-2-d162499.htm

Další odpovědi
Ella

napčíklad v Elektroworldu budou základní hru mít na 100%

Hlavně dávej pozor, kterou si kupuješ – existuje totiž jak CD-Rom, právě ty čtyři disky, tak DVD-Rom, který má pouze jeden disk. Pokud si nechceš kupovat dodatky, tak na tom nezáleží, ale pokud si budeš chtít pořídit rozšíření, dodatky, tak na to dávej pozor, protože pak budeš muset kupovat pouze DVDčka nebo CDčka!
Já osobně mám DVD-rom, dokonce myslím, že je levnější než CD-rom, a všechny rozšíření mám taky DVD-romy. :)