Co myslíte, šlo by to? Jestli ano jak?

The sims 2 .. mám v PC hru the sims 2 nainstalovanou ale nemám original CD ani okopírovaný … Myslíte že by ššlo to nějak zapnout bez toho CD ?? jestli ano tak jak prosim ??

Nejlepší odpověď
Terryle

Ahojda, většina „větších“ her bez CD nejede. Mimochodem, jak se Ti ji teda povedlo nainstalovat – někdo Ti CD půjčil nebos ho ztratila? :)
Doporučuju starou instalaci odinstalovat, nejspíš by ani s novým CD nefungovala. A sehnat si někde hru ve formátu .ISO (půjčit CD a vytvořit (odkaz na program viz dole) nebo někde sehnat (hoď do googlu Sims 2 ISO ;o) hotovej ISO obraz. Funguje to jako CD, ale máš všecko v počítači. Někde ve složce najdeš Setup nebo podobnej soubor, hru nainstaluješ znova a můžeš hrát. Hodně štěstí! :o)

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zalohovani/i­so-creator/

Další odpovědi
anonym

Navštiv blog tam je návod aby to šlo zapnout
http://the-sims2.blog.cz/1004/noc­ni-zivot-download

anonym

jde to pokud seženeš tzv no-cd crack … obvykle se to válí na www.gamecopywor­ld.com

kulichuck

de to, musíš si to CD zkopírovat do PC (myslim že by to melo jit pomici programu Alcohol 120%), a pak v Tento počítač klikneš pravim na volnej disc a vybereš, připojit image, tam už jenom vybereš The sims 2 a Pc by melo zacit pracovat joko bys tam prave dala CD