Amie

Kde koupit pepřák a nebudu mít problémy?

V jakém druhu obchodu se dá koupit pepřový sprej? pokud někdo víte v Plzni… a můžu ho koupit bez problémů nebo k tomu něco potřebuji? JInak nějaké rady a zkušenosti s jeho používáním? Myslím samozdřejmě v zoufalý sebeobraně.

Nejlepší odpověď
Lucijej

U nás se prodává v armyshopech, kupující musí být plnoletý, jinak k tomu nic netřeba.

Další odpovědi
Drap

Pokud tě někdo napadne, tak se s ním můžeš bránit. Nesmíš s ním ale bezdůvodně napadnou někoho ty. To už by potom problém byl.

Robert_PM

Jakýkoli Armyshop. Na Rokycanské, Kollárovka, atd…

rodier

http://www.ar­med.cz/peprovy-sprej-ko-jet-strela-40-ml/d-75654/
koupit si peprak je 100% legalni a neni potreba plnoletost.
peprovej sprej je v podstate smichana voda + drcenej hodne palivej pepr natlachovanej vzduchem do spreje.
Doplňuji:
mozna idealni bude tenhle
http://www.ar­med.cz/obranny-peprovy-sprej-esp-tornado-police/d-89989/
u nej nehorzi obraceni a striknuti do svejch oci ;-DD
nutnost 18 let je pouze u paralyzeru..

pripadne to resit rovnou
http://www.ar­med.cz/airsoft-pistole-walther-p22-cerna-asg/d-86859-c-1418/

MK44

Zkuste lovecké potřeby. Až pepřák odjistíte a budete ho chtít vyzkoušet (odfouknout), tak s paží co nejvíc nataženou ve směru po větru a s dírkou trysky od Vás. V žádném případě to nedělejte v místnosti!

Též při zoufalé sebeobraně je chytré stříkat do obličeje agresora, ne do svého. Snažte se postavit se tak, aby vítr šel od Vás k útočníkovi. Po použití vemte do zaječích, nejlépe proti větru. Jinak si pobrečíte spolu. Teď Vám asi došlo, jak snadné je radit.

Dále zajistěte, aby se k Vašemu pepřáku nedostaly děti a jim podobní nenechavci. Nezapalujte ho, neházejte ho do ohně, nevystavujte ho vysokým teplotám (Slunci). Budete-li ho nosit v kabelce, necpěte do ní rtěnku mermomocí…

Až projde jeho doba použitelnosti, neházejte ho do koše, ale vraťte ho v obchodě.

Nikkol

My jsme kupovali na slovanech v loveckých potřebách.