Angi-Shy

Kde mohu koupit pepřák a jak funguje?

mám jeden hooodně let starej pepřák a nikdy jsem ho zatím nepoužila ale v poslední době se venku bojím chodit sama kvůli zjevům co se tu motaj kolem. Vyzkoušela jsem pepřák venku a stříkal z toho tenký pramen oranžovévody. Má to tak být? A kde si případně mohu koupit novej?

Odpovědi
anonym

Navštivte nějaký obchod „zbraně a střelivo“, ale u nás pepřák a slzák prodávají haluzově i v jednom bazaru (samozřejmě nepoužité), sprej pak můžete vyzkoušet na sobě samé někde v klidu jako jsem to udělala já, pálí to asi dobrou půlhodinku, našplíchala jsem si na pravé oko, které jsem nemohla, ani náhodou otevřít!…

Nechápavé

Tak to vygooglim za tebe:

Ukázka:
http://www.ar­med.cz/ukazka-spravneho-pouziti-peproveho-spreje/t-238/

Co to je?:
https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Pepřový_sprej

BENYTA

Promiň,že za Tebe nebudu vyhledávat -goo… t, – takto se chovají staré spraye,které neprotřepáváš. Cokoli si chceš na sebe stříknout,tak protřepeš..- i ten pepřák to potřebuje…prostě ten obsah byl už prošlý......