cochee

Nový v Česku momentálně nikde. Asi bys někde po všech možných čertech sehnal starý.
Pan Petrovič z Frýdku-Místku má záměr je začít vyrábět, tedy klasické flašinety, ne ty elektronické, jak jsi ukázal ve svém odkazu. Podle jeho slov, poslední výrobce flašinetů byl v Praze pan Josef Kameník, který svou výrobu ukončil už v roce 1946. V současnosti nejspíš existuje několik výrobců v Německu.

Zdroj: https://www.pa­triotmagazin.cz/kvu­li-pandemii-musel-prodat-flasinet-ted-je-chce-zacit-vyrabet

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.