autacek

Napadá vás něco jiného - co?

Myslím že Death valley je celkem dost nehostinné.

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Údolí_smrti

Další odpovědi
Palpatine

Napadá vás něco jiného - co?

Nejnehostinnější místo na planetě Zemi je každá hospoda, kde tě stará načapá, že chlastáš, i když ti to zakázala.

smart aleck

Napadá vás něco jiného - co?

Evropská Unie.

ivzez

Napadá vás něco jiného - co?

Napadly mne pouště.

Brblal

Napadá vás něco jiného - co?

Pracovat jako horník v dole. Horníci si sice dost peněz vydělají, ale jsou v trvalém nebezpečí (závalu, výbuchu), dožívají se nižšího věku a mají zdravotní problémy (zaprášené plíce…).

ten který je

Napadá vás něco jiného - co?

Napadá mě poušť Atacama v Chile.

EKSOT123

Na vrcholcích Himáláje - vzduchu i tepla momálu

Lidi si to umi zařídit i sami,na docela příjemných místech.Nemyslim zrovna Hirošimu,staci příhodna partnerka…

hapiky

Napadá vás něco jiného - co?

Nejnehostinnější místo je to, kde cítím úzkost, nevolnost, deprimace či deprivace, stísněnost, zkažené prostředí, společnost apod.
Nejhorší je nemít možnost volby a něco s tím udělat.

aliendrone

Napadá vás něco jiného - co?

Na planetě Ztebe je nejnehostinněji ÚPLNĚ VŠUDE (pokud jeden nepřinese alespoň 40% vízum)! ;) :D :D

Kryšpín

Napadá vás něco jiného - co?

V Praze když jsem si chtěl dát Argentinské maso v jedné lepší hospůdce a již bylo vyprodáno

Rokio

Napadá vás něco jiného - co?

poušť Sahara

RyuzakiKate

Napadá vás něco jiného - co?

Eště mě napadla „nehostinná místa“ vytvořená člověkem – koncentrační tábory v Severní Korei, továrny na oblečení v Bangladéši, vypalované pralesy a pesticidy postřikovaná pole v blízkosti domova…
Sice se ptáš, kde JE nejnehostinnější místo, ale přesto mě napadla geologická období Země, tudíž kdykoliv od vzniku cca do konce druhohor, pak už by se to dalo :))

Jiří Bohumil

Zamčen v hospodě U Suchánků bez jediné kapky alkoholu

🙂

Kryšpín

Brblal, kolik si horníci vydělají v Česku na ostravsku i 30 tisíc, nevím zda je to hodně nebo málo