BEAES

Kde je nejbližší delfinárium?

Nevíte někdo, kde je nejbližší delfinárium, mé děti ho touží navštívit.

Nejlepší odpověď
panenka

Nejližší Delfinárium najdeš Beaes v Norimberk.Četla jsem že se má stavět i u nás v ČR konkrétně v RUDOLTICÍCH více o stavbě Delfinária v ČR zde v odkaze

Zdroj: http://www.tvpce­.cz/tv/planova­na-vystavba-delfinaria-v-rudolticich-u-lanskrouna

Další odpovědi
Michal

V Norimberku.A vem­te mě taky,jo?

ReHu

Do Norimbeku bych jela taky. Pokud nás bude víc, vyplatí se mikrobus 🙂.