siamnon

Kde bych v Brně sehnal sklo na míru?

Sháním skleněnou desku ve tvaru kruhu asi tak 20cm v průměru. Nevíte kde v Brně nebo okolí se tímto zabívají.

Nejlepší odpověď
Drap

Pořídíš u každého sklenáře. Vyřízne ti sklo podle tvých požadavků.
https://search­.seznam.cz/?q=sklen­%C3%A1%C5%99stv%C3%AD+br­no+st%C5%99ed&oq=sklen%C­3%A1%C5%99stv%C3%AD%2C+B­rno&aq=2&source­id=Homepage_12140&thr­u=sug&su=kc&sgId=RXUf­niCrQ0w1Qb1ppM-aYhwoknpjkGpo­zipjYGRfz7%3D%3D

Další odpovědi
Kepler

Jako v každém městě, vyříznou ti to v každém sklenářství.

Arne1

Co je tohle za problém ? Přece každej sklenář! Pekař to asi nebude dělat…