nyja

Karpární kanálky – příznaky? jak se to léčí? je to vážné?

Nejlepší odpověď
iceT

Nevím jestli je to zrovna ono…

http://www.bi­otherapy.eu/www/pro-klienty/index-lekar.php?id=154&­ru=3&PHPSESSID=ed515094­9d14a55cbcfc8f7a­ce34ec81

Další odpovědi
Mad

Jsem čtyři roky po operaci karpálních nervů. Začínalo to v klidu, hlavně v noci, brněním konečků prstů na ruce. Později jsem cítila pálení až k nevydržení. Celé noci jsem kvůli tomu nemohla spát.Můj praktický lékař mne léčil rok injekcema, že to je od krční páteře. Sama jsem se objednala k neurologovi a k praktickému jsem šla jen pro doporučení.Závěr, levá v kritickém stavu a pravá do něj neměla daleko.Následovala operace u chirurga. Dvacetiminutový výkon a za deset dní operace druhé ruky.
Hned tu noc po operaci klid a žádná bolest dodnes.
Při neléčení by mohly konečky prstů trvale znecitlivět, alespoň mi to bylo řečeno

dědapetr

Třeba Vám to bude stačit.

Zdroj: http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/syndrom-karpalniho-tunelu/397155htt­p://www.ordina­ce.cz/clanek/syn­drom-karpalniho-tunelu/