januli

Syndrom karpálního tunelu

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli se může syndrom karpálního tunelu opakovat třeba v pozdější době i po operaciDěkuji Jana K.

Odpovědi
martina1

bohužel je to možné.Hodně záleží na rehabilitaci po operaci.Požádejte obvodního lékaře o EMG vyšetření.

dagry

Já jsem s touto diagnozou teď marodila 2,5 měsíce, ale na operaci má ruka zatím není. Byla jsem na vyšetření EMG, dostala jsem nějaké pilule a brnění prstů ustalo. Dostala jsem i ortézu, ale zatím ji nepotřebuji. Ale protože pracuji především rukama, tak je jen otázkou času kdy se mi nemoc vrátí. K tomu mám namožemé oba lokty, takže jakákoliv větší zátěž je pro mě utrpením. Takže z vašeho dotazu mi vyplývá, že nemoc se může vrátit, pokud budou ruce opět přetěžovány.