Mekel

Myslíte na základě níže uvedené zprávy, že má kamarádčin nový objev kamarádku rád a že mu na ní záleží?

Ahoj, mám kamarádku a ta poznala skvělého kluka. Dělá ve škole hodně náročnou zkoušku. Psala mu, že snad uvažuje o tom, že by šla ze školy. On se ptal: „Až tak, jo?“ A napsala, že je to úplně šílené. Kamarádka napsala, že by to nikdy neudělala. Na to jí napsal, že je rád a že už se bál. Že jí bude věřit a že už se konec blíží.
Myslíte, že ji má rád a že mu na ní záleží?

Odpovědi
elkon

Je to zmatené, ale nemusíš se stydět a schovávat se za kamarádku. Možná, kdybys to psala rovnou za sebe, tak to bude srozumitelnější. Když máš zájem, tak se jej zeptej, co tím myslí.

dubraro

Je to velice jednoduché. Klukovi záleží na tom, aby ji dostal do postele. Pokud si myslí, že mu v tom pomůže zájem o její studium, tak se bude zajímat. Nemusí to ani dělat vědomě nebo úmyslně, to je výsledek evoluce.
Abych byl spravedlivý, děvčata mají zase jiné jednoduché zájmy, které skrývají za slova o lásce a vztahu.

finemail.org

Kdyby mu na ni záleželo, tak by spíše napsal ať to nedělá :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.