dentista

Kamarádi, jak se pozná dobrý?

Ahojte, hrozně me zajímá váš nazor?

  1. OTÁZKA – Jak se vlastně pozná "dobrý kamarád … " ?
  2. OTÁZKA – Proč je nekdo ve tříde strašně oblíbený např. máme skupinovou práci, a máme se složit do skupiny po 5. A každý za tím dotyčným automaticky utíká ? A mě klidne řekne nevtírej se 🙂 Já to fakt nechapu…

Odpovězte na obě otázky, dekuji.

Váš DENTISŤÁK

Nejlepší odpověď
roxy52

1.Když jsi na vrcholku svého úspěchu,tak máš většinou kolem sebe hodně ,,kamarádů",ale ten pravý se pozná tak,že s tebou zůstává i když jsi úplně na dně.

2.Pokud si nejseš vědomej,že děláš něco špatně,tak nic neměň a budˇ takový,jaký jsi.Oni si tě ty správný lidi najdou.Za tím dotyčným třeba utíkají tedˇ,ale časem přijdou na to,že není takový,jak vypadá na povrchu.
Držím palce.

Další odpovědi
fablen

  1. až Ti bude nejhůř, dostaneš se do nějaké nepříjemné situace kdy budeš potřebovat pomoc a radu druhého a ostatní se začnou vymlouvat (že nemají čas, že to neumí, že se jim nechce, že nemůžou…), pak ten, který Ti tohle neřekne bude dobrý kamarád
  2. ve třídě nemohou být všichni nejoblíbenější. Ten dotyčný zřejmě něčím vyniká: často vtipem, chytrostí, znalostma… Založ skupinu outsiderů a oblíbence mezi sebe taky neberte 🙂

klaruška

Znáš to. Něco uděláš špatně a celá třída se proti tobě obrátí zády. Pokud je však někdo který se s tebou nepřestane bavit i kdyby se an něho zbytek populace měl naštvat, tak ti blahopřeji..našel si přítele(dobrého kamaráda)

insolventni

Dobrý kamarád se pozná tak,že ti pomůže a nic za to nechce a druhá otázka:oblíbenci jsou a budou,,tím se netrap