leňa98

Jak mám poznat, že o mě má zájem?

Mám kamaráda, je o 3 roky starší, než já (18) a začal se o mě víc zajímat. Když se potkáme, pozdraví mě, usměje se (kamarádka tvvrdí, že ze mě nespustí oči..) na facebooku mi píše čím dál častěji, ale hrozně dobře se mi s ním povídá :) Pořád mě chválí, lichotí.. ale nemá se k tomu,aby mě někam pozval.. tak nevím, jak na tom jsem? poradíte mi někdo, jak se mám zachovat?

Nejlepší odpověď
www

Poznat? Už to poznalas!
Jinak ale, pozvat ho přece můžeš i ty 😉
Zkušenost

Další odpovědi
WeeBear

Třeba má strach. Pokud se chová tak, jak píšeš, zájem zcela určitě má a dává to dost najevo. Co kdybys ho zkusila někam vytáhnout sama? 🙂 Ne vždy tohle musí být úloha muže, jakožto dobyvatele.