Avatar uživatele
Pralinka4

Jsem divná když nemám žádnou kamarádku?

Teď to myslím opravdu važně-žádnou. Max. Jednu,kterou vídavám jen 1× týdně a o jen 2h. (Kroužek) Ona je mladší o hodně než já,a tak je problém se s ni domluvit jít ven (kvůli rodičů atd.,navíc nemá ani mobil na domluvení.)

No to je jedno. Mně se moje BFF odstěhovala úplně daleko…několik km autem. A od té doby nemám žádnou kamosku,úplné jsem ztichla a změnila se (k horšímu). Porad si myslím,ze jsem divna-ostatni mi to denně potvrzují. Když se tak zamyslim,nemám ani jednoho kamaráda,a
nechodim ven (jen s rodiči na vylety-s nima je mi nejlíp. Když jsem s nima,chovám se úplně
jinak,porad kecam a usmivam se-ve škole jsem pravý opak).

Nejvice mne deprimuje jak si na fb čtu-statusy jako: Nejlepší den s uživateli (jména). Holky,já vas milují :** Muuck + dole fotka.

Já si pak uvedomim,ze žádné takové kamosky nemám,a ze jsem víkend trávila OPĚT s rodici někde na chatě,kdyzto ony byly někde na nákupech a blby..a zaplavovaly fb,jak skvěle se měly,jak se nasmaly a hory doly..

Kdybych se měla charakterizovat,jak se chovám ve škole,tak nějak tak.: zamlkla,ticha,když na mne promluví někdo tak v rozpacích,sty­dlivá,nervózní,ticha,ne­zajímavá zkratka DIVNÁ

Málem bych zapomněla jsem v 7 třídě.

Myslíte si,ze jsem normální?

Zajímavá 0 před 3444 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Proč divná? Zkrátka jsi introvert. Nenech se deprimovat čtením statusů na FB.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Každý je jiný. Někdo musí mít kamarádek plno, někdo ne. Chovej se tak, aby ses cítila dobře a v pohodě. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terry3003

ahoj zkus jít někam na hřiště a tam se podívej na lidi a běž za někým a zkus se ho zeptat jestli si s tebou nezahraje nějakou hru a pak se můžete pobavit a být kamarády nebo můžeš u vás ve škole si sednout naproti nějaké holce na obědě a začít si s ní povídat.Můžeš ještě mít nějakého domácího mazlíčka jestli přemluvíš rodiče i mazlíček je dobrý kamarád pro každého. snad ti moje rada pomohla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Skoro se mně chce brečet , když to čtu, ale ne proto, že nemáš kamarádku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Nejprve odpovím na tvoji otázku..Normální není nikdo každý jsme nějakým způsobem švihlý… :D
Můj názor je ten že člověk má dělat to co ho baví co má rád,tebe chození z rodiči ostatní holky ze třídy nakupování a blbnutí..Myslím, že každého tyto holky štvou dobře to znám jsou jakoby výš,ale v podstatě jsme všichni stejní i když se tak nechováme..
Přidávám svoje oblíbené motto:Carpe diem (Užívej dne) ,které dle mého vystihuje vše..Kdybys měla nějakej problém chtěla nějak pozvbudit napiš..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eliška 123

Já si myslím, že jsi normální. Jsou lidi, kteří jsou taky takoví, ale asi jich moc není. Já taky taková jsem. Jsem zamlklá, stydlivá, a nemám žádný kamarádky. Jenom jednu, s kterou si píšeme a občas se vidíme a jdeme třeba na procházku. Jinak žádný kamarádky nemám. Ve třídě žádný kamarádky nemám. Jsem hodně stydlivá, nedokážu k někomu jen tak přijít a bavit se s ním. I kdybych k někomu přišla, možná bych ze sebe nedostala ani slovo a necítila bych se uvolněně. Ani nevím, o čem bych se s nimi bavila. Nevím, co si o mě holky v mý třídě myslí. Asi si myslí, že jsem divná. A myslím, že mě ani nemají rádi. Já jsem vždycky byla tichá, stydlivá, už když jsem byla malá. A nikdy jsem neměla moc kamarádek, buď žádnou nebo jednu kamarádku. Mám to tak, že doma s rodiči a s mladším bráškou se cítím uvolněně a nebojím se něco říct a taky před svojí kamarádkou se nestydím. Ale ve škole jsem zamlklá. Taky si myslím, že se na svůj věk chovám docela dětsky a jsem jiná než holky v tomhle věku. Mě je 15 let a chodím na střední školu do prvního ročníku. Chtěla bych si najít nějaký kamarádky, jenže nevím jak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
melanie

Ty doby, kdy i mně deprimovaly statusy „nejlepší den“ atd. jsem taky zažila a vím jak se cítíš. :/ ale nestěžuj si, že nemáš kamarádky, když se s nikým nebavíš, za nikým nejdeš. My máme ve třídě taky takovou holku a když děláme něco ve skupinách, učitelé se snaží ji někam nacpat a akorát nás to štve. Myslím si, že nejseš divná, ale být samotář má ve škole mnoho nevýhod.

před 3444 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek