Pralinka4

Jsem divná když nemám žádnou kamarádku?

Teď to myslím opravdu važně-žádnou. Max. Jednu,kterou vídavám jen 1× týdně a o jen 2h. (Kroužek) Ona je mladší o hodně než já,a tak je problém se s ni domluvit jít ven (kvůli rodičů atd.,navíc nemá ani mobil na domluvení.)

No to je jedno. Mně se moje BFF odstěhovala úplně daleko…několik km autem. A od té doby nemám žádnou kamosku,úplné jsem ztichla a změnila se (k horšímu). Porad si myslím,ze jsem divna-ostatni mi to denně potvrzují. Když se tak zamyslim,nemám ani jednoho kamaráda,a
nechodim ven (jen s rodiči na vylety-s nima je mi nejlíp. Když jsem s nima,chovám se úplně
jinak,porad kecam a usmivam se-ve škole jsem pravý opak).

Nejvice mne deprimuje jak si na fb čtu-statusy jako: Nejlepší den s uživateli (jména). Holky,já vas milují :** Muuck + dole fotka.

Já si pak uvedomim,ze žádné takové kamosky nemám,a ze jsem víkend trávila OPĚT s rodici někde na chatě,kdyzto ony byly někde na nákupech a blby..a zaplavovaly fb,jak skvěle se měly,jak se nasmaly a hory doly..

Kdybych se měla charakterizovat,jak se chovám ve škole,tak nějak tak.: zamlkla,ticha,když na mne promluví někdo tak v rozpacích,sty­dlivá,nervózní,ticha,ne­zajímavá zkratka DIVNÁ

Málem bych zapomněla jsem v 7 třídě.

Myslíte si,ze jsem normální?

Odpovědi
Lamalam

Proč divná? Zkrátka jsi introvert. Nenech se deprimovat čtením statusů na FB.

marci1

Každý je jiný. Někdo musí mít kamarádek plno, někdo ne. Chovej se tak, aby ses cítila dobře a v pohodě. 🙂

Terry3003

ahoj zkus jít někam na hřiště a tam se podívej na lidi a běž za někým a zkus se ho zeptat jestli si s tebou nezahraje nějakou hru a pak se můžete pobavit a být kamarády nebo můžeš u vás ve škole si sednout naproti nějaké holce na obědě a začít si s ní povídat.Můžeš ještě mít nějakého domácího mazlíčka jestli přemluvíš rodiče i mazlíček je dobrý kamarád pro každého. snad ti moje rada pomohla

mosoj

Skoro se mně chce brečet , když to čtu, ale ne proto, že nemáš kamarádku.

STUDENTKAEVA

Nejprve odpovím na tvoji otázku..Normální není nikdo každý jsme nějakým způsobem švihlý… :D
Můj názor je ten že člověk má dělat to co ho baví co má rád,tebe chození z rodiči ostatní holky ze třídy nakupování a blbnutí..Myslím, že každého tyto holky štvou dobře to znám jsou jakoby výš,ale v podstatě jsme všichni stejní i když se tak nechováme..
Přidávám svoje oblíbené motto:Carpe diem (Užívej dne) ,které dle mého vystihuje vše..Kdybys měla nějakej problém chtěla nějak pozvbudit napiš..

Eliška 123

Já si myslím, že jsi normální. Jsou lidi, kteří jsou taky takoví, ale asi jich moc není. Já taky taková jsem. Jsem zamlklá, stydlivá, a nemám žádný kamarádky. Jenom jednu, s kterou si píšeme a občas se vidíme a jdeme třeba na procházku. Jinak žádný kamarádky nemám. Ve třídě žádný kamarádky nemám. Jsem hodně stydlivá, nedokážu k někomu jen tak přijít a bavit se s ním. I kdybych k někomu přišla, možná bych ze sebe nedostala ani slovo a necítila bych se uvolněně. Ani nevím, o čem bych se s nimi bavila. Nevím, co si o mě holky v mý třídě myslí. Asi si myslí, že jsem divná. A myslím, že mě ani nemají rádi. Já jsem vždycky byla tichá, stydlivá, už když jsem byla malá. A nikdy jsem neměla moc kamarádek, buď žádnou nebo jednu kamarádku. Mám to tak, že doma s rodiči a s mladším bráškou se cítím uvolněně a nebojím se něco říct a taky před svojí kamarádkou se nestydím. Ale ve škole jsem zamlklá. Taky si myslím, že se na svůj věk chovám docela dětsky a jsem jiná než holky v tomhle věku. Mě je 15 let a chodím na střední školu do prvního ročníku. Chtěla bych si najít nějaký kamarádky, jenže nevím jak.

melanie

Ty doby, kdy i mně deprimovaly statusy „nejlepší den“ atd. jsem taky zažila a vím jak se cítíš. :/ ale nestěžuj si, že nemáš kamarádky, když se s nikým nebavíš, za nikým nejdeš. My máme ve třídě taky takovou holku a když děláme něco ve skupinách, učitelé se snaží ji někam nacpat a akorát nás to štve. Myslím si, že nejseš divná, ale být samotář má ve škole mnoho nevýhod.