Klára K.

Byli jste někdy (třeba na škole) do někoho tajně zamilovaní?

Třeba tak hodně, že jste ho/ji nenápadně „špehovali“, například si zjišťovali, kdy má jaké předměty, a potom jste ho/ji „náhodou“ potkali na chodbě? 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

samozřejmě, hned do dvou kluků
najednou, ale že bych je špehovala
to né oni by si mě jistě všimli byla
jsem nápadná :))
později jsem s oběma na střídačku
po studiu chodila 😁

Další odpovědi
www

Tajně zamilovaný jsem byl imrvére a nejen ve škole 😁 Sice jsem postupoval jinak, ale se stejným, nebo obdobným cílem a teď už mám naštěstí, na stará kolena, konečně jiné priority a klid 😁

petra15

Uz v prvni tride…

Lamalam

Zamilovaná jsem pochopitelně byla, ale až takhle jsem to neprožívala.

Kreama

Jo! Teď takhle jsem zamilovaná a tayk zkoumám rozvrh! :D

Yggdrasil.

Hehe, no to víš že jo. A pokaždé, když jsem ho potkala, hned se mi zlepšil celej den. :')

Lleni

hned do několika :DDd
pamatuju si že sme vždycky měli takový ty strašně tajný přezdívky :D
to byla sranda :DD
a byl vždycky aspoň důvod na co se těšit do školy. :)

lota

Ano, dost často bývá buď zamilovaná nebo zamilovaná tajně.:-)

Klára K.

Lleni:
přesně tak, my máme:
Pyžamo, Voldemort, Houbička, Vážka, Čepice a Éterickej bobr 😁

Klára K.

A nově Červenáčka :D

briketka10

bolaku
to néé já do Prahy jezdila o víkendu
nejdřív za jedním, pak za druhým a
oni byli nejlepší kámoši..jednou na
maturitním večírku se to provalilo
no a ten hodnější to odskákal dali
si přes papulu, ten druhej byl trochu
frajírek šel dolů se schodů s Colou
tou nás celý pocákal a my šli mokrý
ve sněhu k němu domů, ještěže jela
noční tramvaj, jinak by mi upadly nohy :))
ale nakonec jsem chodila víš s kým
no s tím frajerem přece to tak bejvá !!
a spálila se !! nevážila jsem si toho co
jsem měla byla jsem blbá..
on mi ještě nakonec mockrát pomohl
ukázal se, jako kamarád :))

bolak

briketka10: s jedním podnělí-středa-pátek, a s druhým úterý-čtvrtek-sobota :)

arygnoc

viacnásobne!
potom mi to zatrhla moja (vtedy) budúca manželka.