MILHAUSEK

Jak platí siamská dvojčata vstupenku do kina?

Platí za jednoho nebo za dva?…

Nejlepší odpověď
Funna

u siamských dvojčat obvykle platí, že se cítí jako dvě svéprávné a samostatně myslící osoby, takže budou pravděpodobně platit 2 vtupenky…

Další odpovědi
marci1

Jsou to dva lidé, mají dvě identity, dvě jména. Takže za dva. 🙂

Quimby

Sice by měli platit za dvě osoby, ovšem většina lístků je prostě na místo, takže když se vejdou na jedno, tak by měli platit jen za jednoho.

anonym

Jestli maj dvě hlavy a jedno tělo, tak ok, ale jestli dva zadky, tak to znamená, že zaberou víc místa, takže musej platit za dva lidi, což výjde dráž 😁