jak pozvat holku na rande

Ahoj..na škole je jedna moc fajn holka.chodí do stejneho ročníku jako já jenom do jiné třídy.je opravdu fajn a mě se líbí jen nevím jak jí to mám říct a jak jí mám pozvat na rande

Nejlepší odpověď
Miroslavst

  1. Ahoj, půjdeš se mnou na rande?
  2. Ahoj, co děláš v sobotu, Nešla bys do kina?

Další odpovědi
panenka

zavolej si jí usměj se na ní a řekni jí zda by ses jí mohl na něco zeptat,pokud řekne ano tak jí řekni že by jsi se s ní rád sešel a někam jí pozval pokud nebude proti domluvte si kdy by jste šli kam by se šlo .

Michal

Usmívej se na ni.To tady bylo dobře napsáno,ale bav se s ní normálně.Pozvání na dort,nebo zmrzlinu určitě neodmítne,když ano,chovej se normálně a uvidíš.

Zdroj: život s první láskou