Qwerty10

Kam v této době pozvat holku?

Zdravím,
chtěl bych někam pozvat holku z bývalé školy (oba už jsme na střední, bohužel každý na jiné) . Ale nevím, kam by to bylo v tuto dobu pandemie vhodné. Měli by jste nějaké jiné návrhy než je park atd.? Děkuji

Odpovědi
zbyndo

Keby bola možnosť, prechádzka okolo rieky, pozhovárať sa o živote, pocitoch, plánoch do budúcnosti,

Alesh

Teď už bude ošklivo, volil bych tedy indoor aktivitu. Furt můžeš zkusit kavárnu, vinárnu, restauraci. Sice tam musíte jít s rouškou, ale při konzumaci ji mít nemusíte. A do toho „chytrého“ omezení, že ve 22 hod. se zavírá se snad v pohodě vejdete, ne?

hapiky

Pozvi ju na Tatry a tam ju pomiluj ako sa patrí.

nyjono

Vždyť se můžete jen někde projít. To může být na půl hodiny nebo i na několik hodin.
Po cestě koupíš zmrzlinu nebo kávičku do ruky,
I v této obě můžete zajít na něco k snědku nebo do kina i kamkoliv jinam.