Avatar uživatele
Sezam1

Kam na dovolenou na Slovensko?

Nějaký tip kam a na ubytování na cca 3 dny na Slovensko?Stačí ubytování bez stravy ale obdchod v dosahu.Né moc daleko za hranice a ani aby to nestálo majlant.Díky.

Zajímavá 0 před 1764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Chcete ísť dovolenkovať do slovenských obchodov, alebo do prírody na Slovensku? To je základná otázka.
Dôležité je, ak chcete vyčerpávajúcu odpoveď, napísať svoje požiadavky:
aký spôsob dopravy a ubytovania preferujete,
či ide o weekend, alebo počas pracovného týždňa
počet „účastníkov zájazdu“
o čo máte záujem počas pobytu – turistiku, kúpanie, múzeá, hrady a zámky, bary a polonahé tanečnice, alebo behanie po obchodoch a kaviarňach…
v akom cenovom rozsahu chcete stráviť pobyt na Slovensku, od akej sumy hovoríte o majlante
Ak chcete lacnejšie, buďte ako moderný nomád s karavánom (prespať môžte na parkovisku), alebo choďte do kempu stanovať, prípadne si prenajmite chatku.

aktuálny pandemický dodatok v diskusii

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Kdybys aspoň napsal co tam chceš dělat.
Třebas Piešťany. Trenčín + Trenčanské Teplice, Slnečná jezera.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Vlez na web https://www.ces­koslovensko.cz/ Brzy pojedu do termálů s privátním ubytováním za cca 200 kč/noc. Ať tě ani nenapadne hledat u u ubytovatelských zprostředkovatelů, přirazí si 100%.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Co třeba Kúty? Nic k vidění tam není, ale je to kousek od hranic a obchod také mají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
malinak812

Já jsem si právě nedávno říkal, že bych se po dlouhé době rád na Slovensko podíval. Klidně i jako na dovolenou. Mohl bych si půjčit třeba karavan, z https://armik.cz/ koupit nějaké vybavení na kempování a vyrazit takhle s rodinkou třeba do nějakého kempu. To by podle mě mohlo být super. :)

Avatar uživatele
led

Najprv si preverte, aké zdravotné podmienky platia pre danú oblasť v súčasnosti. Bolo by nemilé prísť a zistiť, že vzhľadom na vyhlásenú epidémiu ste prišli zbytočne. Veľa prevádzok má otvorené len pre platne očkovaných „prevádzka OP“ To by nemuselo byť ani pre vás super.

Nový příspěvek