K čemu všemu vlastně slouží takový mobilní telefon?

Dělám prezentaci atak potřebuji co nejvíce informací. Prossím poradtě

Nejlepší odpověď
hanulka11

A ty mobil nemáš? Přeci víš nač ho používáš a jaké má funkce, tak to z toho odvoď

Další odpovědi
beer

Jak který. Vezmi ten svůj do ruky a rozepiš se, popisuj ))

Petra09

Me slouzi na volani,sms,mo­tivy,fotak,ka­mera,mp3,radi­o,kalendar,ho­diny,poznamky,po­casi,budik,kal­kulacka,inter­net atd..

lexx

Je to vlastně malý vysílač, mikročip který dobrovolně nosíš v kapse. Jsi sledovaný na kterémkoliv místě Země, může na dálku sloužit jako štěnice a odposlouchávat, možností zneužití je celá řada. Každá technika se dříve či později obrátí proti svému uživateli.