dust8

K čemu všemu slouží bezdrátový bluetooth audio vysílač a přijímač 2v1?

Odpovědi
elkon

Tři vteřiny hledání: https://dratek­.cz/arduino/7295-bezdratovy-bluetooth-audio-vysilac-a-prijimac-2v1.html?gclid=­Cj0KCQjwgtWDBhDZA­RIsADEKwgMLIc­DTJkbc1zqTS8J0BU­cU1uTcL_4lnx2a8uK­28xJCnG0lYw2oS­NYaAhKLEALw_wcB

Dochy

že by k vysílání a přijímání??? 😉
Buď jako přijímač ke klasickým sluchátkám, můžeš mít v kapse, nebo jako vysílač např. k TV a můžeš běhat po bytě s BT sluchátky…
Pokud máš dva, měl bys být schopen si tím vlastně nahradit audio kablík (s klasickými sluchátky a třeba TV s běžným audio výstupem nebudeš muset běhat po bytě s 10m kabelem)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.