dust8

K čemu praktickému slouží generátor ozonu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Prakticky slouží generátor ozonu k výrobě… ééé… OZONU! ;) :)
Ozon má jak píše Kepler poměrně silné oxidační účinky, zabíjí mimo jiné všelijaké breberoidy jako bakterie či plísně, potažmo inhibuje jejich růst.

Další odpovědi
Ametyst

Např. k čištění různých potravin.

Kepler

Bývá součástí domácích čističek vzduchu. Ozón je silné oxidační činidlo odstraňuje různé organické pachy (třeba kuchyňské a prdy), dokonce neutralizuje cigaretový kouř.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.