Beer4Real

K čemu jsou ty víčka od lahví které lidi sbírali pro tu postiženou holčičku?

teď v novinách ukazovali jak nasbírali 30tun víček a že za ně pojede holčička na operaci.
Jak se takové víčka zpeněží aby to zaplatilo tu operaci?

Nejlepší odpověď
Drap

Vykupují se jako surovina pro další plastové výrobky. Víčko je na PEDce nejdražší součást.

Další odpovědi
anonym

Před časem tady taková otázka padla.

Mc Merkurion

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sber-plastovych-vicek-uzaveru
nejlépe odpověděla: hanulka11