holaola

K čemu je komfort, když si stejnak na všechno zvykneme?

Nejlepší odpověď
Kepler

Komfort slouží ke zkvalitnění života a že si na něj zvykneme, neznamená to, že se tím sníží jeho význam. Oceníš ho okamžitě, pokud o něj přijdeš.

Další odpovědi
da ny

Komfort (pohodlí), tedy dostatek až nadbytrek vnímá každý jinak. Jak píše Kepler,, poznáš, když ho ztratíš.
V 50. a 60. letech mnoho lidí ocenilo takový „luxus“, jako je splachovací WC v bytech a to, že v kuchyni a koupelně otočí kohoutkem a teče z něj pitná voda i teplá. I takový příjemný komfort je dnes u nás zcela běžná věc.....
Komfort je tady pro uspokojování našich potřeb 🙂