autacek

K čemu byly v prvopočátku dobré čárové kódy, když nešly přečíst?

https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/451246-carove-kody-slavi-65-narozeniny-pouzivaji-se-uplne-vsude.html

Odpovědi
jiri Linhart

Vyvojaci meli snahu jit po vzoru zapadnich zemi ! Jen meli blby ctecky !

led

Novinkám sa mnohí ťažko prispôsobujú, nielen čiarovým kódom.
Pamätám na slávny výrok istého kolegu v začiatkom 80-tych rokoch: „načo sa venuješ počítačom, veď sú dobré len ako hračky“ A dnes počúvam: „Kto nevie s počítačom, ani nie je človek“