zvonisek

Jste rádi, že mám maturitu?

Konečně mám i DT.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Super!

Další odpovědi
paul1

DT – to je ten „titul“ pro ty, kteří absolvovali pomaturitní studium? Říkalo se tomu diplomovaný technik

Alesh

Je mi to už tak nějak jedno.

Justin1

Co je DT?

Blahopřeji ke zvládnutí maturity. Maturoval jsem před 22 roky, ale stejně ještě i v relativně nedávné době se mi zdálo o tom, že maturitu ještě nemám a že se na ni nestíhám připravit. Dneska už bych to možná ani nedal, už nemám takového pamatováka jako tehdy.

elkon

A co nám je do toho, to je tvoje věc.

nyjono

Jsem nadšením bez sebe. Měsíce na tuto zprávu čekám.
jen mi je líto, že kolem se máš tak málo lidí, které by to zajímalo, že máš potřebu nám to sdělovat tady.

Drap

Proč bych mě být rád? Většina lidí dnes má maturitu.

MichaelOffic

Proc bychom měli být rádi když tě nezname?

Aura

Gratuluji. :)
Ale víš co teď s tím? Co dál?