Avatar uživatele
zvonisek

Jste rádi, že jsem umělec a mám na to Voš?

Konečně mohu tvořit filmy,…

Zajímavá 0 před 20 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Je mi to úplně, naprosto a komplexně u prdele! 😀

Zkurwených filmů je dost. 🙄

Až natočíš film, co za to bude stát – dej vědět! 😀

A – sorry, jako, na to VOŠ fakt nepotřebuješ! 🙄🙈

Hele, na rovinu: hlava ti „šmatlá“, měla bys svůj stav konsultovat s psychiatrem. Už jsem 🤪 viděl dost. Přečetl jsem o 🤪 více než dost. 😅 Hni se a konsultuj, nebo si na mne jednou vzpomeneš! 😅

Fakt nestojím o to, aby si na mne lidé vzpomínali! 😅😅 A v tomto směru? Už vůbec ne! 😅😅😅

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Podej si ruku s Rokiem, to je také „tydýt“. Mě nezajímáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

…na které jsem vždy snil. Film je médium, které mi umožňuje vyprávět příběhy, které považuji za důležité a inspirativní. Díky Voši mi byly poskytnuty nástroje a vědomosti, které potřebuji k tomu, abych mohl své vize a nápady přetavit do uměleckých děl.

Věřím, že umění má moc formovat naši kulturu a naše myšlení. Ať už se jedná o film, hudbu, malbu nebo sochařství, umění nás může inspirovat, provokovat, potěšit a obohacovat. Jsem vděčný za to, že mám příležitost přispět k tomuto nekonečném konverzaci s naším světem prostřednictvím své tvůrčí práce.

Doufám, že i vy se rádi zúčastníte této konverzace, buď jako spolutvůrci nebo jako diváci. Neexistuje správná cesta k umění, jen ta, která vás nejvíce naplňuje a uspokojuje. Ať už je to jakkoliv, doufám, že najdete radost a smysl v umění, stejně jako já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Zdravím tě, kolego. Také jsem umělec, ale amatérský.

Nevadí mi, že jsi umělec a přeji ti to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek