Tw!st

Jste produktivnější, když máte méně spánku?

Přijde to jenom mě, nebo jste i vy produktivnější když máte méně hodin spánku? Když spím třeba 7–8 hodin tak mám tendenci být líný a prokrastinovat, ale když spím třeba 5 hodin, tak udělám jednu práci za druhou a jak rychle to odsýpá… Jsem třeba trochu ospalejší, ale za to energičtější a více motivovaný. Máte to také tak?

Odpovědi
DoTazatel

Každému vyhovuje jiná doba spánku, když spí víc než potřebuje, tak je pak víc unavanější, bez energie a úplně mimo.

Ametyst

Tohle na mě nefunguje, potřebuji hodně spánku. Nepotrebuji ale hodně jist, a čím méně jim, tím jsem aktivnější.

Rokio

Když se probudím dříve, tak toho více stihnu a cítím se navíc svěžejší. Když naopak spím dlouho, jsem takový malátný.

Odpověď na tvojí otázku zní – ano.