Hanač

Jste Jedlíci??Jaké je vaše oblíbené jídlo??

Já jsem velký JEDLÍK ;)

Odpovědi
iceT

Já jím všechno,takže těžko určit co mám nejradši…

hanulka11

já tedy miluji řízky v každé roční době a pak taková obyčejná jídla

elektrikář

Nejraději mám řízky s bramborovou kaší.
Doplňuji:
Dobrým a zahuštěným guláškem také nepohrdnu.

Andy.vlk

Mám víc oblíbených jídel, a to jsou: rajská omáčka, gulášová polévka, pizza (margharita) a ráda si samozřejmě pochutnám i na něčem nezdravém což jsou v tomto případě hranolky se smažákem :)

Elk

No já jsem gulášový jedlík, ale moje oblíbené jídlo je doma dělaný a vlastnoručně naškrábaný tatarský biftek s pořádně česnekovýma topinkama a nějakým chmelomokem zapitý.

anonym

Jím vše z prasete a když mám hlad,nepohrdnu i studenou kachnou a gulášek můžu každý den,poslední dobou jsem si oblíbil jídla z asie.Zkrátím to- žeru vše!

Nikkol

Bramborová kaše hmmmmmmm.....

anonym

Toho je moc,hlavně řízky,svíčkovou­,knedlo-zelo-uzený,ptáčky,raj­du,bramboračku.

jendahun

Žemlovka s tvarohem a jablky,kuře s rýží a žampiony jak je dělá manželka,uzené koleno,žebra.Mám rád všechno,hlavně toho musí být hodně.Nesním špenát a mozeček.

Mám rád dobré jídlo.Rád chodim do restaurace,číny a pod. Na jídle nešetřím, jsem ochoten si připlatit za kvalitu.Dobré jídlo mi prostě dělá dobře 🙂