Avatar uživatele
Hanač

Jste Jedlíci??Jaké je vaše oblíbené jídlo??

Já jsem velký JEDLÍK ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Elk, elektrikář, hanulka11, Nikkol před 4731 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Já jím všechno,takže těžko určit co mám nejradši…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

já tedy miluji řízky v každé roční době a pak taková obyčejná jídla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Nejraději mám řízky s bramborovou kaší.
Doplňuji:
Dobrým a zahuštěným guláškem také nepohrdnu.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andy.vlk

Mám víc oblíbených jídel, a to jsou: rajská omáčka, gulášová polévka, pizza (margharita) a ráda si samozřejmě pochutnám i na něčem nezdravém což jsou v tomto případě hranolky se smažákem :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

No já jsem gulášový jedlík, ale moje oblíbené jídlo je doma dělaný a vlastnoručně naškrábaný tatarský biftek s pořádně česnekovýma topinkama a nějakým chmelomokem zapitý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jím vše z prasete a když mám hlad,nepohrdnu i studenou kachnou a gulášek můžu každý den,poslední dobou jsem si oblíbil jídla z asie.Zkrátím to- žeru vše!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Bramborová kaše hmmmmmmm.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Toho je moc,hlavně řízky,svíčkovou­,knedlo-zelo-uzený,ptáčky,raj­du,bramboračku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Žemlovka s tvarohem a jablky,kuře s rýží a žampiony jak je dělá manželka,uzené koleno,žebra.Mám rád všechno,hlavně toho musí být hodně.Nesním špenát a mozeček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
515

Mám rád dobré jídlo.Rád chodim do restaurace,číny a pod. Na jídle nešetřím, jsem ochoten si připlatit za kvalitu.Dobré jídlo mi prostě dělá dobře 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek